Regulamin sklepu

z dnia

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

1.     Sklep internetowy, działający pod adresem www.dabex-lodz.pl lub www.dabex-piotrkow.pl, prowadzi sprzedaż wysyłkową towarów, usług i innych produktów bezpośrednio oraz pośrednio związanych z zagadnieniem utrzymania czystości.

2.      Zamówienia przyjmowane są poprzez strony www.dabex-lodz.pl, www.dabex-piotrkow.pl. Ceny podane w sklepie www.dabex-lodz.pl oraz www.dabex-piotrkow.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

3.      Sklep dabex-lodz.pl, www.dabex-piotrkow.pl jest własnością firmy DABEX s.c. M. Baranowski & K. Baranowski 91-073 Łódź ul. Naftowa 15.

4.     Nazwy producentów, nazwy ich wyrobów, produktów, tytułów, logotypy, marki produktów należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych oraz promocyjnych związanych ze sprzedażą towarów i usług w sklepie www.dabex-lodz.pl oraz www.dabex-piotrkow.pl. Koniecznym warunkiem realizacji i wysłania zamówienia jest podanie prawdziwych danych, w tym adresu zamieszkania oraz telefonu wraz z numerem kierunkowym i adresu e-mail.

5.      W przypadku podejrzenia podania nieprawdziwych danych, firma zastrzega sobie prawo do odmowy wysłania towaru, zwłaszcza dla zamówień wysyłanych za pobraniem (płatność przy odbiorze).

6.      Przy realizacji zamówień przekraczających okres oczekiwania 1 miesiąca i kwotę 1000 zł pobieramy przedpłatę w wysokości do 50% wartości zamówienia. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub jego opóźnienia przedpłata jest zwracana zamawiającemu na wskazane przez niego konto.

7.      Kupujący musi mieć ukończone 18 lat.

8.      Czas realizacji jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do chwili wysłania paczki ze sklepu, przy czym w podanych terminach uwzględniane są tylko dni robocze i nie jest uwzględniony czas dostawy.

9.      Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji, jest wysyłane po skompletowaniu całości, chyba że zamawiający zażyczy sobie inaczej. Termin otrzymania przesyłki = czas przyjęcia zamówienia + czas dostawy.

10.  Przesyłki dostarcza wybrany spedytor (czas dostawy 1-5 dni roboczych). O sposobie dostawy decyduje zamawiający. Do każdej przesyłki dołączany jest paragon . Faktura VAT przesyłana jest na żądanie Klienta. Zgodnie z obowiązującym prawem dla zamówień składanych przez podmioty prowadzące działalność gospodarczą - faktura VAT będzie wystawiona i przesłana bez podpisu odbiorcy.

11.  Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu towaru znajdziecie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas produkcji lub dostawy, należy odesłać go na adres sklepu przesyłką pocztową.

12.  Uprzejmie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego ponosi klient.

13.  Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon zakupu lub fakturę z opisem z tyłu "reklamacja". Produkt zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeżeli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie towary lub zwrócimy pieniądze. Sklep internetowy www.dabex-lodz.pl, www.dabex-piotrkow.pl rezerwuje sobie prawo do poprawy błędów ortograficznych i literówek w zamieszczanych przez użytkowników recenzjach sprzętu oraz do usuwania tekstów podających fałszywe informacje lub mające na celu jedynie zdyskredytowanie naszego sklepu i oferowanych w nim towarów.

14.  Za używanie sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją obsługi oraz za szkody wynikłe z tego powodu firma DABEX s.c. nie ponosi odpowiedzialności.

15.  Wysyłając zamówienie akceptujesz niniejszy regulamin, warunki zakupu, płatności oraz odbioru przesyłki w ciągu 14 dni od daty pierwszego awizowania.

16. W przypadku przesyłki poza granice Polski, klient zobowiązany jest do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego, w celu ustalenia kosztów przesyłki.


                      ************** UDANYCH ZAKUPÓW *************